Mis on Lowlifer?

Lihtsalt öeldes on Lowlifer inimeste ühendus, kelle ühiseks huviks on stiilselt ja maitsekalt ehitatud autod. Kuigi lowliferi elu keerleb päevast päeva ümber autode, siis Lowlifer ei ole ainult autod. Me oleme midagi enamat. Tähtsamad kui autod, on inimesed nende autode taga. Lowlifer on loodud selleks, et need inimesed kokku viia, et oma arvamusi, nägemusi, ideesid ja tegemisi teiste omasugustega jagada. Läbi selle loodame tõsta Eestis ehitatavate hobiautode kvaliteeti.

Millise autoga lowlifer sõidab?

Auto mark, mudel või päritolumaa ei ole absoluutselt oluline. Ei loe ka see, kui palju njuutonmeetreid su raudratsu läbi rehvide asfaldile kannab. Autod on oodatud Daciast Lamborghinini. Põhiline, et auto oleks maitsekas ja stiilne.

Kui keegi tahab teada, milline auto on lowliferi jaoks stiilne ja maitsekas, siis seda sõnadesse on väga raske panna. Vaadake meie blogi, galeriid ja facebooki fännilehte ning ehk saate mingi aimu, milline lowliferi auto välja võiks näha. Kui siiski üritada seda sõnadesse panna, siis oleks kõige täpsem ilmselt üks inglisekeelne väljend stance. Otsetõlkes tähendab see seisakut või poosi ehk kaudselt seda kuidas auto oma rataste peal istub. Kuidas asetsevad auto rattad rattakoopa suhtes. Seda kõike on võimalik teha erinevat moodi, kuid üldine mulje on see mis loeb. Kui kõik on tasakaalus ja ilusti läbi mõeldud, siis see ongi meie jaoks ilus. Mõni eelistab sügavalt koopasse surutud originaalsuurusega rattaid, teine aga suuremaid koopaservaga tasa sätitud velgi, kolmandatele meeldib aga sootuks veljed rattakoopast välja ajada ja nii jätta väga agressiivne mulje oma autost. Oluline on, et kogu komplekt omavahel harmoneeruks ja terviku moodustaks.

Loomulikult ei ole see ainus asi, mida lowlifer enda autoga teeb. Tihti esineb palju muid väikseid ja rohkem või vähem tagasihoidlikke lisasid ja uuendusi autol (kerge stangelisa, edevamad tuled või toredat värvi lõhnakuusk). Üldjuhul jääb lowliferi auto üsna minimalistlikuks ja suurte toretsevate stangedega ei eputata. Ei ole kindlat juhendit, kuidas oma auto ilusaks teha. Vaata ringi, pane kõrvataha see mis sulle meeldib, lisa oma fantaasiat ja loo see reaalsuseks. Lase fantaasial lennata ja
ole kunstnik, sest Lowlifer klubi liikme auto ongi üks lõuend, mida moekalt
disainida.

Kes on lowlifer?

Lowlifer on osa kommuunist, kes huvitub autodest ja jagab teiste lowliferitega ühist maitset. Lowlifer ei näita näpuga kellegi auto pihta ja ei ütle, et su auto on kole. Sest ta teab, et iga inimene ehitab oma autot endale ja teeb seda mis talle meeldib. Küll aga avaldab lowlifer oma arvamust. Kui talle miski ei meeldi siis ta ütleb seda ning jagab omapoolseid soovitusi. Neid soovitusi järgida või mitte on juba auto omaniku valik. Keegi ei pea ehitama oma autot selle pärast, et kuuluda kuskile gruppi.